Kasko
    İş Yeri Sigortası
   Konut Sigortası
   Trafik Sigortası
   Nakliyat Sigortası
   Zorunlu Deprem Sigortası
   Ferdi Kaza Sigortası
   Sağlık Sigortası
   Seyahat Sigortası
 
KURUMSAL

Sigorta Acenteliği dalında sektördeki iş hayatımıza 1992 yılında başladık. Zamanla sektör içindeki yenilikleri kendi süzgecimizden geçirerek müşterilerimize, hızlı ve her zaman ulaşılabilir olmak prensibiyle, kaliteden ödün vermemek anlayışını benimseyerek faaliyetlerimizi bu güne kadar devam ettirdik.

Firmamız günümüzün çalışma şartlarının gereği olarak müşterilerin ihtiyacına her an hazır ve donanımlı olmanın bilincinde olup hassasiyetini özellikle insan kaynakları ve personel yerleşiminde göstermeyi kendine amaç edinmiştir.
Vermiş olduğumuz hizmetlerde müşterilerimizle olan ilişkilerimizde karşılıklı güven esas alınmış olup; iş ilişkilerimizde profesyonel bir kadroyla teknolojiyi en iyi şekilde kullanıp hizmetlerimizi en yüksek derecede sunmayı başarının devamlılığı olarak benimsemişizdir.

Firmamız kalıcı ve sürekli hizmet anlamında yapılanma sürecinin gereği olarak kendi binasının yapımını tamamlayıp daha rahat bir çalışma ortamı sağlayıp faaliyetlerini kendi hizmet binasında devam ettirmektedir.

MİSYONUMUZ
Müşteri memnuniyetinin ön planda olduğu bilinci ile çalışanlarımızın kişisel ve mesleki gelişmelerine katkıda bulunmak ve takım çalışmasını destekleyerek küresel becerilere destek veren bir şirket olmak.

VİZYONUMUZ
Şirketimizi gelecek yıllara taşıyacak becerilere sahip esnek düşünebilen, takım ruhunu benimsemiş insan kaynakları ile hizmet vermek.

ANA DEĞERLERİMİZ
Takım çalışması, işbirliği ve katılımcılığı desteklemek. Çalışanlarımızın bilgi ile çalışmalarını sağlamak teknolojik yenilikleri üst düzeyde kullanmak için her düzeyde ve sürekli eğitime önem vermek. Tüm çalışanlara her konuda fırsat eşitliği tanımak. Karşılıklı Saygı, Güven ve Açıklık anlayışı ile çalışmak.

KALİTE POLİTİKAMIZ
Müşterilerimizin kusursuz memnuniyetini ekip ruhuna sahip, en mükemmel hizmeti sunma anlayışımızla, yaratıcı – yenilikçi tecrübeli kadromuz ve köklü geçmişimizle teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek geniş lojistik desteği ile tercih sebebi olabilmek için prensiplerine sahip olan, öneri ve eleştirilere açık bir kuruluş olarak hizmet sunmaktır.Tasarım İbrahim ÖCAL